Interiér 3000 - interiérové studio

 


Janette Podivinská - ředitelka

 

Naše filosofie

Interiér, jedna z hlavních výpovědí o člověku, který jej obývá. Jeho myšlení, cítění, charakter, se odráží ve volbě nábytku, barev, uspořádání jednotlivých prvků.

 

Jak pracujeme

Pracujeme na základě mých dlouholetých zkušeností. Začínala jsem působit v Hradci Králové ve firmě Ranný architect, která byla jedna z prvních interiérových studií Královehradeckém kraji.

Naší hlavní ideou je otevřený přístup k zákazníkovi. Snažíme se porozumět jeho představám o bydlení i cítění. Ve vzájemném dialogu vytváříme návrh interiéru v 3D modelu na PC. Základní požadavky se snažíme citlivě skloubit v harmonickou kompozici barev a tvarů. Důležitost klademe hlavně na praktičnost a užívání obývaného prostoru.

Pomůžeme Vám najít cestu k bydlení, které bude odrážet Vás samé, bude harmonické, vyvážené, bude posilovat Váš pocit domova.

Snažíme se vyhovět jak konzervativnímu zákazníkovi elegantními a klasickými tvary nábytku, tak nejnáročnějším představám o moderním designu „ulítlých“ křivek i barev. Zastupujeme renomované firmy z celé Evropy a doslova „od podlahy po strop“ vybavíme /oblékneme/ celé interiéry. Širokou škálou různých typů designu se snažíme oslovit představy našich zákazníků o současném bydlení.